top of page

Aldo Baldini

1948  -  2023

İsim:
Laranaz unver
Yakınlık:
Iask uyesi
Mesajınız:
Cocuguklugumun aseleti.. renkli dik yakali polo tshirtleri ile gozlerimizi buyuleyen Aldo.. kahkalarin, nasiyatlarin , ovgulerin , kibarligin hep bizimle.. unutulmayacaksin. Seni seviyoruz. Duayenimiz.
İsim:
Feryal ince
Yakınlık:
Arkadaş
Mesajınız:
Aldocuum,Ferferciim sayesinde tanışmaktan arkadaş olmaktan onur duyduğum kibar,centilmen,entellektüel arkadaşım.İyi ki seni tanımışım🙏🏻Ferferciğime de sabır diliyorum.Eminim cennetesindir huzur için de uyu ALDOcum.😢❤️
İsim:
Kamuran Başoğlu
Yakınlık:
Duayen dostumuz
Mesajınız:
Hakkın rahmetine kavuşan merhum Aldo Baldini’ye yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Bize unutulmayacak güzel anılar bıraktı. Yeri nur mekânı cennet olsun. Onu hiç unutmayacağız. Başımız sağolsun. Sn Aldonun önceliği her zaman Atlardı. Hocalığında da sizden önce atı takip ederdi. ilk başladığımız zamanlarda Sn. Aldo’dan aldığımız bir ata biniyorduk. Hocamız ben ata binerken dönüş sırasında attan düşmeme rağmen düşmemi fark etmemiş, ata komutlar veriyordu. Sonradan durumu fark ettiğinde bayağı gülmüştük.
İsim:
Lize Karaboga
Yakınlık:
IASK uyesi
Mesajınız:
Aldo Baldini ile calismis olmayi dilerdim. Ogrencisi olmadigim halde bir gun manejde calisirken beni gordu ve cok yureklendirici sozler soyledi.
bottom of page